Alexander Plaza, nowoczesny biurowiec klasy B+, położony jest w dzielnicy Bałuty w Łodzi, przy ulicy Aleksandrowskiej 67/93, w odległości 6 km od ścisłego centrum Łodzi.

 

 

Ulica Aleksandrowska, jedna z głównych ulic Łodzi, prowadzi z centrum miasta do łódzkich miast satelickich - Aleksandrowa i Konstantynowa. Jest też drogą wylotową w kierunku autostrady A2 i A1.

Ulica stanowi granicę pomiędzy mieszkaniową częścią osiedla Teofilów i częścią przemysłową, rozciągającą się na północ od nieruchomości. Alexander Plaza jest doskonale skomunikowany zarówno z centrum Łodzi jak i innymi dzielnicami - wzdłuż ulicy Aleksandrowskiej biegną linie tramwajowe i autobusowe, których przystanki znajdują się bezpośrednio przy nieruchomości.

 

Północna, przemysłowa część dzielnicy podlega intensywnym przemianom. Lokowane są tu liczne inwestycje, głównie o charakterze logistyczno-magazynowym. W sąsiedztwie znajdują się zakłady produkcyjne, hurtownie i składy. Swoje siedziby mają tu oddział firmy ABB, produkujący transformatory, europejskie centrum logistyczne Rossmann, hipermarkety Carrefour i Obi. W odległości 10 minut jazdy samochodem znajdują się nowoczesne budynki biurowe, takie jak Brukowa Business Park czy Park Biznesu Teofilów.

 

ALEXANDER PLAZA     |     Aleksandrowska 67/93     |     91-205 Łódź